Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю « Уніпласт » , засноване в 2000 році в м. Кривий Ріг , є одним з провідних виробників сучасних систем огорож і метизів в Україні
Ми можемо запропонувати Вам широкий вибір високоякісної метизної продукції , виробленої висококваліфікованим персоналом за новітніми технологіями на сучасному обладнанні європейського виробництва.
Наша продукція відповідає найвищим нормам якості і стандартам , що є результатом великих інвестицій у технічну базу і підготовку персоналу . У виробничому процесі використовуються тільки високоякісні сировину та матеріали , провідних українських та зарубіжних виробників.
Компанія « Уніпласт » пропонує Вам продукцію власного виробництва:
● сітка плетена « рабиця» покрита полімером
● сітка шарнірна для огородження доріг і сільськогосподарських угідь (сталева оцинкована) , найдешевший та економічно вигідний вид сітки з вироблених на території СНД;
● сітка плетена « рабиця» оцинкована ГОСТ 5336-80 ;
● сітка плетена « рабиця» без покриття ГОСТ 5336-80 ;
● дріт сталевий низьковуглецевий , загального призначення ГОСТ 3282-74 ;
● дріт ВР -1 для армування , сталевий низьковуглецевий ГОСТ 3282-74.
Компанія « Уніпласт » є єдиним в Україні виробником плетеної « Рабиця » з ПВХ покриттям висотою до 4.0 м і сітки шарнірної оцинкованої .
Продукція компанії « Уніпласт » відома як в Україні , так і в інших країнах. Ми експортуємо свою продукцію в країни Європейського Співтовариства ( Австрію , Німеччину , Іспанію , Литву , Польщу , Португалію , Словенію і Францію) , а також в Російську Федерацію , республіку Молдова , Азербайджан .
Компанія « Уніпласт » постійно бере участь у спеціалізованих виставках і є членом Торгово – Промислової Палати України , що допомагає нам постійно прагнути до розвитку співпраці як з українськими , так і зарубіжними підприємствами .
Якщо ви хочете придбати нашу продукцію , обов’язково зв’яжіться з нами для отримання детальнішої інформації.
Ознайомтеся з нашою продукцією на нашому сайті в розділі Продукція .